Spausdinimas ant CD-R, DVD-R , įranga spausdinimui ir įrašymui and cd/dvd
(cd/dvd duplikatoriai)

- Verslo dovanos su įmonės logotipu ;
USB atmintinės su jūsų įmonės logotipu
- Prekių reklaminiai spausdinti katalogai
- Skenavimas, skanavimo paslaugos, dokumentų tekstinis atpažinimas Vilniuje;

2009-04-21 Įrašymas ir spausdinimas and cd-r ir dvd diskelių

epson-discproducer-pp-100.jpg Pas save vietoje Matrix UAB spausdiname and cd-r/dvd-r, daugiausiai naudojame Canon rašalinius spausdintuvus, Canon PIXMA iX4000 Photo A3+ printing  arba A4 Canon Pixma ip4500 modeliais. Jie tinka sąlyginai nedideliems tiražams, apie 100-200 vnt cdr. 

Jei norite pastoviai ir daug spausdinti bei įrašinėti savo diskelius (pramoniniu būdu), rekomenduojame Epson PP-100 modelį. Čia jo aprašymas: EPSON_PP-100_cd-r_dvd-r_spausdintuvas_LT.pdf. Spausdinant naudojamas, net 6 spalvų rašalas, todėl spaudos kokybė pasižymi itin aukšta kokybe. 

Pristatome naujausia EPSON produktą, Epson Lantana PP-100. Jūs paprasčiausiai norite įrašyti kelis CD/DVD diskus ir atspausdinti ant jų paviršiaus viršelius, o sugaištate tam pusę dienos. Taip neturėtų būti. Visiškai automatinis cd/dvd diskų leidybos įrenginys Epson DiscproducerTM PP-100 padarys tai už jus vieno mygtuko paspaudimu. Ar norite vieno disko, ar šimto, jūs galėsite patikimai įrašyti duomenis ir atspausdinti viršelį išgaunant tikrovišką nuotraukų vaizdą - greitai, produktyviai ir ypatingai efektyviai kaštų požiuriu.              

 epson-discproducer-pp100-open.jpg
1- Rašalo lygio  indikatorius LED
2- Šešios atskiros  rašalo kasetės
3- Trys dėklai laikmenoms  (iki 100 vnt. vieno ciklo metu)
4- Roboto ranka  (patentuota AcuGripTM )
epson-discproducer-pp-100-open3.jpg

Plačios panaudojimo galimybės: kopijavimo paslaugoms; gydymo ir medicinos istaigoms; reklamos ir fotoagentūros paslaugoms; viešajam sektoriui; mokykloms bei universitetams ir t.t.  Epson PP-100 sutaupys jūsų laiką, suteiks lankstumo, padidins saugumą ir sumažins proceso kaštus, nes pasižymi:

- patikimumu;
- spausdinimo kokybe;
- efektyvumu;
- patogumu;
- našumu;
- taupumu.

EPSON PP-100 cd/dvd duplikatorius - aprašymas

epson-pp-100-front.jpgŽinote kaip būna. Jūs paprasčiausiai norite įrašyti kelis CD/DVD diskus ir atspausdinti ant jų paviršiaus viršelius, o sugaištate tam pusę dienos. Taip neturėtų būti. Ir nebus, nes visiškai automatinis diskų leidybos įrenginys Epson DiscproducerTM PP-100 padarys tai už jus vieno mygtuko paspaudimu. Ar norite vieno disko, ar šimto, jūs galėsite patikimai įrašyti duomenis ir atspausdinti viršelį išgaunant tikrovišką nuotraukų vaizdą – greitai, produktyviai ir ypatingai efektyviai kaštų požiūriu. Daugelyje įmonių auga poreikis įrašyti pavienius CD ar DVD diskus ar jų partijas ir atspausdinti viršelius. Ar jūs esate agentūra, viešoji organizacija ar nepriklausomai teikiate kopijavimo paslaugas, jūs pajusite kaip Epson DiscproducerTM PP-100 sutaupo jūsų laiką, suteikia lankstumo, padidina saugumą ir sumažina proceso kaštus.

Plačios panaudojimo galimybės
Kopijavimo paslaugos
Diskų leidybos įrenginys Epson DiscproducerTM PP-100 yra idealus įrankis, siekiant maksimaliai išplėsti greitai augančios laikmenų gamybos rinkos ribas. Įrenginio aukštas patikimumo lygis, puiki spausdinimo kokybė ir aukštas efektyvumas kaštų požiūriu, naudojant vieno disko ar jų serijos gamybai – štai dėl ko tai yra ideali sistema kopijavimo paslaugų teikėjams.
Gydymo įstaigos ir medicinos praktika
Perėjimas nuo rentgeno ar kompiuterinės tomografijos nuotraukų prie skaitmeninio atvaizdavimo atvėrė naujas galimybes šių procedūrų kaštų sumažinimui ir pacientų aptarnavimo kokybės pagerinimui. Tokiose srityse, kaip radiologija, kardiologija, ultragarsas ir kompiuterinė tomografija, medicinos darbuotojai gali teikti geresnes paslaugas savo pacientams, naudodami skaitmeninius duomenis.
Įmonės
Vis labiau didėja tokių sektorių, kaip rinkodara, pardavimai, produkto vystymas ir paslaugų vartotojams teikimas, poreikis įrašyti informaciją į CD/DVD diskus. Tačiau rankinis informacijos įrašymas į CD/DVD diskus ir etikečių klijavimas  - ypač gaminant diskų seriją-reikalauja nemažai darbo. Proceso automatizavimas naudojant Epson DiscproducerTM PP-100 sutaupo daug laiko ir pinigų, konfidenciali informacija neišeina už įmonės ribų.
Reklamos ir fotografijos agentūros
CD/DVD laikmenos atlieka dvigubą vaidmenį reklamos ir fotografijos agentūrų darbe. Tai ne tik efektyvi skaitmeninės informacijos perdavimo klientams priemonė, bet kūrybiškai apipavidalintas diskas gali būti ir galingu reklamos įrankiu. Diskų leidybos įrenginys Epson DiscproducerTM PP-100 naudoja šešių spalvų Micro PiezoTM rašalinio spausdinimo technologiją, kuri suteikia agentūroms galimybę pademonstruoti savo įgūdžius kuriant įspūdingą dizainą.
Viešasis sektorius
Duomenų įrašymo/viršelių spausdinimo procesų automatizavimas naudojant Epson DiscproducerTM yra būdas, kuriuo viešojo sektoriaus organizacijos gali sumažinti kaštus, supaprastinti procesus ir padidinti viešųjų paslaugų kokybę ir efektyvumą.
Pažangiausios spausdinimo technologijos ir automatika
Kiekvienos sistemos kokybę užtikrina jos vidinių technologijų veikimas. Kaip vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris projektuoja, kuria ir tiekia rinkai kaip rašalinius spausdintuvus, taip ir pramoninius didelio tikslumo robotus, Epson siūlo puikų profesionalumo ir patirties derinį, siekiant nustatyti naujus kainos/našumo santykio standartus tokiems gaminiams, kaip Epson DiscproducerTM. Be autonominės gaminio versijos, Epson kuria ir prijungimui prie tinklo tinkančią DiscproducerTM versiją, ypatingą dėmesį skiriant apsaugos funkcijoms.  Ji pasirodys 2008 m.
Mokyklos ir universitetai
Augant įvairialypės informacijos svarbai mokymo procese kaip mokyklose, taip ir universitetuose, poreikis kopijuoti CD/DVD diskus greitai ir mažesnėmis sąnaudomis taip pat auga. Epson DiscproducerTM idealiai tinka švietimo sektoriaus poreikiams, kadangi gali padaryti 30 kompaktinių diskų kopijų per valandą ir daugiau nei 10.000 kopijų per metus.
Programinės įrangos ir informacinių technologijų įmonės
Bet kuri programinės įrangos ir informacinių technologijų įmonė, kuri nuolat gamina atitinkančių specifinius klientų poreikius CD/DVD diskų partijas, susidomės Epson DiscproducerTM. Ar tai būtų programinės įrangos atnaujinimai, aptarnavimo paketai, įvairialypės terpės produktų pristatymai, ar duomenų archyvavimas, Epson DiscproducerTM padės sumažinti darbo ir proceso kaštus.
Paruošimo spaudai paslaugos
Įmonės, dirbančios skaitmeninio paruošimo spaudai srityje, įvertins Epson DiscproducerTM kaip neįkainojamą įrenginį greitam ir patogiam vaizdo rinkmenų įrašymui į duomenų saugojimo laikmenas. Nuostabi nuotraukų kokybė, pasiekiama 6 spalvų Micro PiezoTM rašalinio spausdintuvo dėka, leidžia šioms įmonėms pademonstruoti savo kūrybingumą ir kokybės standartus.
Daugybė duomenų tipų
Naudotis Epson DiscproducerTM taip pat paprasta, kaip ir įprastu biuro spausdintuvu. Kad ir kokios apimties duomenis jums reikės įrašyti (ir kad ir kokio tipo, nuo muzikos, nuotraukų ar vaizdo įrašų iki pristatymų naudojant įvairialypės terpės elementus), jūs gausite puikius rezultatus.

Efektyvumas kaštų požiūriu ir lankstumas
Pagaminančio daugiau nei 1000 cdr diskų, priklausomai nuo spausdinamo vaizdo, ir tam sunaudojančio tik vieną rašalo kasečių komplektą, Epson DiscproducerTM  įrenginio vieno puslapio spausdinimo kaštai yra viliojančiai žemi. Taip pat jūs galite visiškai laisvai pasirinkti vartojimo reikmenys – galite naudoti arba specialius reikmenis (Epson rašalą ir WaterShieldTM laikmenas), arba pirkti pačių pasirinktas rašalo kasetes ir laikmenas.

Leidybos greitis (cd/dvd įrašymo ir spausdinimo)
CD: 30 diskų per valandą, naudojant Epson rekomenduojamus įrašomus diskus:
600 MB talpos; įrašymo greitis: maksimalus įrašymo greitis 40x
DVD: 13 diskų per valandą, naudojant Epson rekomenduojamus įrašomus DVD diskus:
3,8 GB talpos; įrašymo greitis: maksimalus įrašymo greitis 12x

Spausdinimo specifikacijos
-    Spausdinimo greitis: 45 diskai per valandą, dvikryptis spausdinimas (Greitasis režimas)
30 diskų per valandą, dvikryptis spausdinimas (Švelnusis režimas)
-    Spausdinimo galvutė: juodam rašalui 180 purkštukų, spalvotam rašalui 180 purkštukų x 5 spalvos
-    Spausdinimo kryptis: dvikryptis ar vienkryptis spausdinimas
-    Spausdinimo skiriamoji geba: aukštas greitis -  1440 dpi x 720 dpi (Greitasis režimas)
Didelė skiriamoji geba 1440 dpi x 1440 dpi (Švelnusis režimas)

Apytikslės paslaugų kainos (cd-r, dvd-r spausdinimas, publikavimas, įrašymas):
Pavadinimas Kiekis
1-300 300-500 >500
CD/DVD įrašymas ir atspausdinimas (su laikmena) 6,00 Lt 5,50 Lt 4,99 Lt
CD/DVD įrašymas ir atspausdinimas (be laikmenos) 4.50 lt 3,89 Lt 2,99 Lt
CD/DVD tik spausdinimas (be laikmenos) 3,00 Lt 2,50 Lt 2,00 Lt
CD/DVD diskelio tik įrašymas 2,00 Lt 1,80 Lt 1,50 Lt
Pastaba: Kainos Lt be PVM

Jei kiekis viršija 1500 vnt cd arba dvd diskelių, galime pasiūlyti dar mažesnę kainą, nes tada cd/dvd įrašymas ir spausdinimas ant jų atliekamas visai kitu būdu, tiesiai iš specialios matricos. 

Naudokitės naujos kartos COPY-SHOP paslaugomis ir taupykite savo brangų laiką!

Spaudos paslaugų skyriaus el. paštas: info@matrix.lt arba  print@matrix.lt;
Šiuo adresu reiktu siųsti užsakymus spausdinimui (PDF, PS, Corel, TIFF, JPEG formatais).

mazakaina.lt_logo_wide

Jei turi klausimų dėl serviso, aptarnavimo rašykite service@matrix.lt.

Kainos ir modeliai pastoviai keičiasi, todėl jei dėl pirkimo, kainų, prekybos klauskit sales@matrix.lt, arba info@mazakaina.lt, skype: mazakaina.lt,  arba skambinti telefonuKainas pagal užklausą pateikiame mažesnes nei internete. 

Elektroninė parduotuvė - www.mazakaina.lt.  

Copyright MATRIX, UAB 2009-2015

Navigacija: | Apie|Naujienos|Produktai|Kainos|Sprendimai|Patarimai|Registracija|Aptarnavimas|Darbas|Kontaktai|Titulinis psl.|