Spalvota skaitmeninė spauda, nuotraukų spausdinimas, cd/dvd įrašymas spalvotas kopijavimas iki A3+ formato

- Spausdinimas ant CD-R, DVD-R ir CD/DVD diskelių įrašymas, įranga spausdinimui and cd/dvd ;
- Verslo dovanos su įmonės logotipu ;
USB atmintinės su jūsų įmonės logotipu
- Prekių reklaminiai spausdinti katalogai
- Skenavimas, skanavimo paslaugos, dokumentų tekstinis atpažinimas Vilniuje;

2009-04-21 Konica-Minolta C350
konica-minolta-bizhub-C350.jpg Įsigigijome naują A3 formato spalvotą kopijavimo aparatą
Konica-Minolta C350. Taigi dabar paslaugos bus atliekamos be strigimų (senas Minolta CF9001 aparatas turėjo tendencija, kai įkaistą, stringa storesnis popierius). Taip pat didesniam lapų kiekiui, galime taikyti didesnes nuolaidas.  Dėl paslaugų kreiptis el. paštu print@matrix.lt

2009-04-21
Spausdiname brošiūras, iki pilno išbaigimo (su klijavimu, viršeliu), nedideliais tiražais (galima ir 5-10 vnt.). pvz. vartotojo vadovus (manuals), iš pdf formato. Jei nenorite skaityti instrukcijos kompiuterio ekrane, o normaliai popieriniame variante, kreipkitės. Taip pat skenuojame, siunčiame faksus ir tt. 

2009-04-21 Spausdinimas and cd-r ir dvd diskelių
Spausdiname and cd-r/dvd-r, daugiausiai naudojame Canon rašalinius spausdintivus, Canon PIXMA iX4000 Photo,4800x1200dpi/18ppm mono/14ppm colour (A4)/ Borderless A3+ printing/USB2.0/ PGI-5BK, CLI-8C, CLI-8M, CLI-8Y/ Chromalife100 syst. arba A4 formato. Jie tinka sąlyginai nedideliems tiražams, apie 100-200 vnt cdr. Jei norite pastoviai ir daug spausdinti, rekomenduojame Epson PP-100 modelį. Čia jo aprašymas: EPSON_PP-100_cd-r_dvd-r_spausdintuvas_LT.pdf. Dėl kainų kreiptis e-paštu.

Norime pristatyti naują UAB MATRIX paslaugą -spalvotas spausdinimas ir kopijavimas. Jūsų dėmesiui atliekamos tokios paslaugos: spalvotas ir juodai-baltas spausdinimas, foto nuotraukų spausdinimas iš skaitmeninių foto aparatų (maksimalus dydis 32*45cm), spalvotas ir juodai-baltas kopijavimas iki A3+ formato, dvipusis spausdinimas, teksto nuskaitymas ir atpažinimas, pavertimas PDF ar kitu jums tinkamu formatu, didelių kiekių spausdinimas iš Word, Excel ir kitų Microsoft programų. Šiuo metu spausdinimui naudojam modernią techniką: MINOLTA CF9001 lazerinis spalvotas kopijavimo aparatas (smulkias detales ir spalvas spausdina geriau negu XEROX DC12 modelis, gerai tinka nuotraukoms, diplomams, netgi kontroliniams atspaudams, nes buvo kurtas kaip "proofinis" aparatas, ir pan.) ir XEROX DC30 - didelio našumo aparatas, 30 kop./min., atspaudai pasižymi sodrumu ir blizgesiu. Juodai baltam kopijavimui naudojam didelio našumo MINOLTA EP-6001 kopijuoklį (60 kop./min), kuris leidžia per trumpą laiką kopijuoti dideles dokumentų apimtis. Reklaminius plakatus, brėžinius spausdiname ENCAD NovaJet Pro 36" didelio formato spausdintuvu. Reklamos agentūroms taikome dideles nuolaidas, nemokamą medžiagos pėmimą ir atvežimą. Atliekame pilną darbų ciklą: skenavimas, teksto atpažinimas, spausdinimas, popieriaus pjaustymas, laminavimas, įrišimas su spirale, CD ir DVD įrašymas ir gamyba, spausdinimas ant CD-R ir DVD. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai.

Bazinės skaitmeninių foto nuotraukų spausdinimo kainos, ant gero foto popieriaus (>200gsm):

Skaitmeninių nuotraukų spausdinimas - nuotraukos formatas Kaina, Lt su PVM
9 x 13 cm
0,55lt
10 x 15 cm (standartinio dydžio nuotrauka, pigus nuotraukų spausdinimas, 200gsm popierius)
0,80lt
15 x 20 cm
1,00lt
20 x 25 cm 1,50lt
20 x 30 cm (artimas A4 formatui) 2,50lt
25 x 38 cm 2,50lt
30 x 45 cm (artimas A3+ formatui)  4,00lt
Įrašymas i cd-r, dvdr 1,00lt

Esant kiekiui > 100 nuotraukų, taikoma 10% nuolaida. Nuotraukų pristatymas į namus ar darbą su kurjeriu kainuoja 4 litus (Vilniaus mieste), nepriklausomai nuo vienu kartu pristatomų nuotraukų skaičiaus. Nuotraukas, tinkamas spausdinti galite siųsti el. paštu print@matrix.lt, nurodę savo adresą ir jos jums bus pristatytos kitą dieną, jau atspausdintos.

Pas mus vietoje dizaineris - spausdinimo operatorius paruošia spausdinimui kliento medžiagą, kuria ir adaptuoja skrajutes, lankstinukus, atvirukus, reklaminius lapelius, plakatus, daro dizainą, maketuoja įvairią reklaminę medžiagą, interneto (žiniatinklio) puslapius. Spalvota mažų tiražų spauda leidžia kokybiškai ir pigiau spausdinti nuotraukas iš CD ir kitų laikmenų, portretus šeimai, kalendorius, pritaikytus pagal konkrečius poreikius. Naudojant skaitmeninį fotografavimą galima pilnai pakeisti fotoateljė ir fotolaboratoriją. Klientui susitaupo vėlgi nemažai laiko.

Turime du galingus spalvotus spausdintuvus, spalvotą kopijuoklį su Fiery RIP, skanerius iki A3, didelio našumo juodai baltą A3 spausdintuvą. Visi įrenginiai turi dvipusio spausdinimo galimybę. Vietoje susegame, laminuojame, pjaustome popierių iki A3+ formato. Dabar esantys pajėgumai leidžia operatyviai per valandą atspausti virš 1000 A3+ pilnai spalvotų lapų, ir virš 2000 juodai baltų A3 lapų. Naudodamiesi mūsų paslaugomis Jūs taupote laiką, nes užsakymas atliekamas kelių valandų bėgyje. 4 procesorių RIP'as užtikrina beveik Proof'o kokybę (galima naudoti kaip skaitmeninį kontrolinį atspaudą).

Visą medžiagą nemokamai paimame iš kliento ir atvežame atspaustą produkciją. Kainos tikrai konkurencingos! Esant didesniems tiražams, kainos pagal susitarimą, pastoviems klientams, pasirašiusiems paslaugų teikimo sutartis, taikomos nuolaidos.

Maksimalus popieriaus formatas: 32*45 cm, gramatūra 65-300 gsm, dvipusis spausdinimas.
Papildomos paslaugos: skaitmeninis fotografavimas iki 5Mpix, skenavimas iki A3+, laminavimas iki A3, popieriaus pjaustymas iki A3, susegimas ir įrišimas iki A3 dokumentų, cd-r įrašymas.

Mūsų kopijavimo centre dizaineris paruošia spaudai Jūsų dokumentų maketus, kopijuojame dokumentus, atliekame skenavimą ir atpažinimą, spalvotu lazeriniu spausdintuvu spausdiname A3+ (32*45cm) spalvotus dokumentus, plakatus, spalvotu lazeriniu kopijuokliu atliekame dokumentų kopijavimą, popieriaus gramatūra nuo 65 iki 250 gsm.

Esant poreikiui nuomojame kopijuoklius, faksus, telefonus, spausdintuvus, skaitmeninius foto-aparatus, skaitmenines filmavimo kameras, multimedia projektorius ir kitą biuro techniką. Remontuojame įvairią biuro (faksus, kopijuoklius, spausdintuvus) ir namų techniką (stiprintuvus, muzikinius centrus, cd-dvd grotuvus, televizorius, monitorius), kompiuterius, atstatome su specialia aparatūra standžiųjų diskų gedimus .

Mes taip pat siūlome platų spektrą įvairių kitų kompiuterinių detalių, tiekiame originalias medžiagas ir popierių HP, Canon, Brother, Minolta, EPSON, Lexmark, Sharp, RICOH , Kyocera, OKI, IBM, Xerox technikai. Užpildome kliento kasetes įvairiems spausdintuvams, nemokamai paimame ir atvežame į vietą.

Naudokitės naujos kartos COPY-SHOP paslaugomis ir taupykite savo brangų laiką!

Spaudos paslaugų skyriaus el. paštas: print@matrix.lt; Šiuo adresu reiktu siųsti užsakymus spausdinimui (PDF, PS, Corel, TIFF, JPEG formatais).

Jei turi klausimų dėl serviso, aptarnavimo rašykite service@matrix.lt, jei dėl pirkimo, kainų, prekybos klauskit sales@matrix.lt

Elektroninė parduotuvė http://www.deze.lt, arba www.mazakaina.lt.

Copyright MATRIX, UAB 2005-2012

Navigacija: | Apie|Naujienos|Produktai|Kainos|Sprendimai|Patarimai|Registracija|Aptarnavimas|Darbas|Kontaktai|Titulinis psl.|